Jdi na obsah Jdi na menu

Škola ze Lhot u Potštejna opět zlatá

25. 10. 2015

Ve středu 21. října 2015 se konalo okresní kolo turnaje ve stolním tenisu ve Voděradech.

Děvčata získala ve svých kategoriích dvě 1. místa a jedno 2. místo a postupují do krajského kola.

Děkujeme za vynikající reprezentaci naší šestici děvčat – Lucii Hylákové, Lucii Sýkorové, Nikole Hejlkové, Anně Hlávkové, Kateřině Sýkorové a Pavlíně Zemanové.

Poděkování patří také paní Sýkorové a panu Havlovi, kteří zajistili dopravu.

V měsíci říjnu se tradičně koná okresní kolo ve stolním tenisu ve Voděradech. Naše škola patří k hlavním favoritům v dívčí kategorii. Vždyť několik let zpětně okresní kolo nemělo jiné vítěze než děvčata ze Lhot. V letošním ročníku jsme nasadili do starší kategorie dvě družstva a v mladší kategorii družstvo jedno. Lhoty A reprezentovaly Katka Sýkorová a Áňa Hlávková, Lhoty B – Pája Zemanová a Nikča Hejlková a v mladší kategorii nás reprezentovaly Lucka Sýkorová a Lucka Hyláková. Holky vyhrály co se dalo a zaslouženě získaly první a druhé místo ve starší kategorii a v mladší kategorii opět první místo. Tím si zajistily postup do krajského finále, které se konalo tentokrát v Hradci Králové a to hned v pátek. S tímto počítal málokdo, ale už jsme se těšili. Chtěl bych závěrem poděkovat paní Věře Sýkorové, která nám pomohla s dopravou na soutěž.