Turnaj ve vybíjené

21. 5. 2023

Turnaj ve vybíjené

V úterý 16. května se žáci 4. a 5. ročníku účastnili turnaje ve vybíjené.

Utkání proběhla v Kostelci nad Orlicí na kurtech za Sokolovnou. Našimi soupeři se staly týmy Rychnova, Častolovic, Vamberku a Kostelce nad Orlicí. Naše dvanáctičlenné družstvo bojovalo s velkým sportovním nasazením, posílené pokřikem: „ Švestky, švestky, švestičky, nejsme žádné buchtičky!“.  Bohužel ani to nestačilo na soupeře, tělocvična na trénování nám schází.

Všichni hráči bojovali ze všech sil, čestně a dle pravidel fair-play. Upřímně jsme se zasmáli, když jsme vyslechli u protihráčů věty typu: „S tebou už víckrát nikam nejedu, ty to neumíš.“

Velmi chválím naše žáky za reprezentaci naší školy, slušné chování, spolupráci na hřišti, opravdovou snahu, radost a nadšení pro hru. Důkazem toho je, že po ukončení celého turnaje děti dobrovolně a z vlastní iniciativy na hřišti setrvaly, aby si ještě zahrály vybíjenou samy mezi sebou.

Zmrzlina a nanuky nám všem byly sladkou odměnou na konci našeho sportovního výletu a už nyní se těšíme na příští účast.

Eva Petrusová, třídní učitelka 4. a 5. ročníku

bojovali_jsme_s_radosti.jpg